Kurilian Gem

Kurilský bobtail

Čiperka Jerry

Nejnovější mládě z naší chovné rodiny se jmenuje Jerry. Narodila se nám dne 09.03.2023 jako první koťátko naší nové chovné kočičce Fibince.

 

Dlouho očekávané a vytoužené koťátko. S naší Fibinkou je to veselé, má svou tvrdohlavou hlavičku a pokud ji někdo není sympatický, dá mu to značně pocítit. :) Je skvělá, nádherná a velmi milující, přesto si nedá říct, vezme-li si něco do hlavičky. Trvalo ji dlouho, než si našla zalíbení v kocourkovi. S naším Yarískem byla kamarádka, ale mít s ním mrně? Mno to prostě ne. :)

 

Zato náš druhý chovný kocourek Tichon, který je také mazlivý a milující společník, už má svou povahu prudší a je dominantnější.. mno a jak už to bývá i u lidí, když přeskočí jiskra, je co rozvíjet. A tak spolu Fibinka a Tichonek mají své první koťátko. A že si ze svých rodičů vzala z krásy to nejlepší, lze hned ukázat.

A povaha? Je to skvělý rošťák, má svá privilegia, tak jako každý jedináček a ať už je to mamka nebo ostatní členové smečky, řádí s nimi a rozhodně se jejich výškou nenechá zastrašit. :) Závodní trasu mají přes celý baráček, ale když přijde doba na spánek.. buďte si jistí, že tahle malá rošťanda, přiběhne za Vámi, protože my dospělí, přeci vydržíme hladit nejdéle.

autorka: Hana Nováková

@ 2023 Kurilian Gem - VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Kopírování textů a fotografií bez souhlasu autora je přísně zakázáno!