Kurilian Gem

Kurilský bobtail

Náš chov

Individuální přístup

 

Rodinné prostředí v našem chovu zaručuje individuální přístup a dobrou výchovu mláďat. Pozorně dbáme na kvalitu krmiva a zdraví chovných jedinců i jejich potomků.

 

Chovu věnujeme maximální péči, optimální podmínky pro správný vývoj jedinců; prvotřídní výživa a pravidelná veterinární péče jsou pro nás samozřejmostí.

 

Našim svěřencům věnujeme veškerý svůj čas, mláďata od nás odcházejí plně socializována a bez problémů se adaptují v nových domovech.

 

Přítomnost dalších koček, nebo i psů pro ně, přes překlenutí období počátečních změn, nebývá problém. Důležitá je individualita a povaha každého z mláďat.

Geisha

Floo

Yaris

Inka

Fibi

Tichon

Odchovy

Mládě, nový člen rodiny

Příchod každého mláděte do našeho chovu je obdobím veliké radosti.

Vrh A

Legenda:

Prodáno

K dispozici

Rezervováno

Athos

Aileen

Amor

Vrh B

Bea

Baddy

Bella Mia

Black Jackie

Black Gold

Bondy

Vrh C

Citrinka

Car

Chara

Ceasar

Vrh D

Deamon

Daenerys

Deimos

Dracon

Vrh E

Elee

Eebony

Egonn

Eywa

Vrh F

Fellow

Fidorka

Fox

Frodo

Floo

Vrh G

Gordie

Gaia

Vrh H

Honey

Hessy

Vrh CH

Chilli

Chanel

Cherry

Chamuel

Charlie

Vrh I

Iggy

Inas

Ichy

Inka

Isabelle

Vrh J

Jerry

Vrh K

Karis

Kaelyn

Kaila

Kasian

Kim

Kleopatra

Prvními kroky je očekávání, kdy se nám začne kočička mrouskat a projeví zájem o vlastní koťátka. Otec je velmi inteligentní a bystrý, statné postavy a rozhodně vždy připraven nakrýt kočičku.

 

Dalšími kroky po nakrytí, je doba březosti, která trvá přibližně 58 - 63 dní. Doba během které všichni udržujeme harmonické a klidně prostředí pro rodičku. Týden před porodem je kočička velmi nevrlá a často tak můžeme předvídat, že se blíží doba porodu. Reakce matky čekatelky jsou vždy odlišné, záleží na mnoha faktorech.

 

V den porodu se vše točí okolo naší rodičky, ve většině případech jsem přítomni u porodu a v náročnějších případech, kdy je matka vyčerpaná z množství koťátek, případně náročností mezi porody jednotlivých koťátek, které mohou trvat i s rozestupem hodin, je nutná i naše přímá asistence.

 

Po narození mláďat je matka velmi vyčerpaná, ale vždy se zvládne o své koťátka dobře postarat. Během několika hodin se všechny napijí od matky a v teplém náručí usínají.

 

Jak probíhá několik prvních dní a týdnů po porodu? Můžete si o nich přečíst více v článku, který naleznete zde, v našem MAGAZÍNU.

Poradíme s výběrem

 

Nejste-li si jistí, zda vaše rozhodnutí pořídit si právě tohoto mazlíčka je správné, rádi zodpovíme všechny vaše otázky. Ať už máte dotazy ohledně chovu, výběru pohlaví, stravy či vhodných podmínek, vše s vámi prodiskutujeme a navrhneme nejlepší řešení.

Zůstaneme s vámi

 

Správný chovatel je se svými svěřenci i po jeho předání do nové rodiny a v naší stanici tomu není jinak. Potřebujete-li chovatelskou radu nebo se u vašeho zvířecího člena rodiny vyskytl nějaký problém, jsme vám kdykoliv maximálně k dispozici. Spokojenost našich odchovanců a jejich majitelů je pro nás na prvním místě.

@ 2024 Kurilian Gem - VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Kopírování textů a fotografií bez souhlasu autora je přísně zakázáno!