Kurilian Gem

Kurilský bobtail

Nová koťátka - vrh F

Koťátka se narodila 19.11.2018 a krásně nám prospívají.

 

Milující maminkou je Floo Aksarah Bhutani, CZ a hrdým otcem je Yaris Golden Look*LT. S maminkou jsme rodily už v ranních hodinách a až do pozdního odpoledne.

 

Narodilo se jí 5 krásných koťátek. Jako první se na svět probojoval v 11:03 hodin tmavý kluk, jež dostal jméno Fox. Druhým mládětem byl také chlapec, tentokrát červenoučký, jmenuje se Fellow a na svět přišel krátce po svém bratříčkovi v 11:31 hodin. Frodo von Dodo se narodil o necelou hodinu po sourozencích ve 12:46 hodin. Dívky si Floo nechala až nakonec. :) Ve 14:05 hodin se na svět probojovala tmavá slečna s červeným nádechem srsti - Fidorka. A jako poslední, přesně o hodinu, na svět maminka porodila poslední slečnu, svou jmenovkyni - malou Floo. Floo je mamince velmi podobná a narodila se v 15:05 hodin.

Koťátkům jsou nyní necelé tři týdny a už nám koukají na svět. Navzájem se myjí, počítají si drápky, opečovávají se a společně zkoumají, co se nachází za okrajem pelíšku. Sotva očička rozlepila, zaostřují zrak a už se batolí po celém pelíšku. Je legrace vidět, jak balancují na nožičkách a přelézají přez peřinkovské vlny.

Moc nás těší, že Fox, Fellow, Frodo von Dodo i malá Floo si už našli nové rodiny. Až budou trošičku starší, aby mohli pokračovat svůj krásný život ve svých rodinách - vydají se na cestu. :) Krásná a stále maličká Fidorka je ještě k dispozici a na svou novou rodinu čeká. :)

autorka: Hana Nováková

@ 2024 Kurilian Gem - VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Kopírování textů a fotografií bez souhlasu autora je přísně zakázáno!