Kurilian Gem

Kurilský bobtail

Radostná zpráva – vrh CH

Tak, jako je po zimě teplo, tak i do naší rodiny zazářilo sluníčko. 26.04.2021 se Inečce a Yarískovi narodilo pět krásných koťátek.

 

 

Skvělá zlatá Iný se stala maminkou dvou holčiček a tří chlapečků. A protože to jsou její první koťátka, všichni jsme se moc těšili a byli zvědaví, jak bude probíhat nejen porod, ale jestli nás Iný u něj bude chtít a kde budeme vlastně rodit. Protože nejoblíbenější místo naší maminky čekatelky bylo v prostorné vaně. :) Nakonec, když se Iný rozhodla, že měkký prostorný pelíšek v ložnici bude také dobrá volba, všichni jsme si oddechli. :)

 

 

Inečka začala rodit v 1:00 ráno a poslední koťátko porodila ve 4:29.

Jako první koťátko se nám v 1:00 narodilo tmavé děvčátko, které dostalo jméno Cherry a porodní váha je 108 g.

 

Druhé koťátko se narodilo ve 2:00, barvičku má po mamínce. Je to chlapeček jménem Chilli s porodní váhou 106 g.

 

Třetí kotátko se narodilo brzy po svém bráškovi ve 2:15, je to také chlapeček a dostal jméno Chamuel. Porodní váha je 114 g.

 

Čtvrté koťátko je dívka a přišla na svět ve 4:20. Zatímco chlapečci jsou zbarvením po mamince, holčička, která dostala jméno Chanel bude zbarvením po svém tatínkovi - stříbrno. Porodní váha je 98 g.

 

Poslední koťátko, které Iný přivedla na svět je také chlapeček a narodil se ve 4:29. Jmenuje se Charlie a porodní váha je 92 g.

Koťátka jsou již předběžně zamluvená, dle čekací listiny - ještě před jejich narozením a své místo mají přislíbené do nových rodin. Až budou větší, budou mít vytvořenou imunitu a Iný uzná za vhodné, že je čas, aby se s nimi členové jejich budoucích rodin přijeli seznámit, domluvíme se na setkání u nás. :)

Na první společné seznámení se těšíme a zatím zůstáváme v kontaktu. Více fotografií z průběhu jejich vývoje a růstu naleznete na individuálních stránkách každého mláděte.

autorka: Hana Nováková

@ 2023 Kurilian Gem - VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA

Kopírování textů a fotografií bez souhlasu autora je přísně zakázáno!